Your address will show here +12 34 56 78
NAUJIENOS
  • Text Hover
Bendradarbiaudami su skirtingomis organizacijomis galime siekti vieno iš savo tikslų -  šviesti visuomenę apie mus supančius miškus.

Šiuo metu Best Planter bendradarbiauja su Lietuvos Žemės Ūkio Konsultavimo Tarnyba. Taip pat dalyvaujame projektuose su Lietuvos mokyklomis, kad apie miškus ir jų paslaptis galėtume pasidalinti ir su jauniausiais Žemės gyventojai.

Straipsniai
Kokios karjeros galima siekti miškininkystės srityje?
2021 07 28

Nuo šio rudens KMAIK ir miškininkystės srityje dirbanti UAB SKOGRAN pradeda glaudų abipusiai naudingą bendradarbiavimą. Vienas šio bendradarbiavimo tikslų - supažindinti kolegijos studentus su darbu miškininkystės srityje iš praktinės pusės, su šioje srityje dirbančios įmonės darbų organizavimo specifika. 

Pagal trišalę sutartį studentai bus priimami į gamybinę praktiką miško sodinimo ir priežiūros darbams Lietuvoje, su galimybe vasaros metu padirbėti ir užsienyje, tuo pačiu studentus paskatinant savo būsimuoju darbdaviu pasirinkti šią jauną, veržlią ir stipriai augančią įmonę.

  • Text Hover
LŽŪKT Žinių klubas. #3. Turiu miško. Ką su juo daryti?
2021 04 07
Kviečiame pasiklausyti Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba kurtos tinklalaidės, į kurią pasidalinti savo žiniomis ir įžvalgomis buvo pakviestas ir mūsų kolega miškininkas Dr. Nerijus Sidabras. 

Išgirsite daug įdomios ir naudingos informacijos apie miškus, miškininkystės dokumentus, ES galimybes privatiems miškų savininkams. 
Miško veisimas – nuo ko pradėti?
Autoriai: 
Agnė Žėglevičiūtė, LŽŪKT miškininkystės specialistė
Nerijus Sidabaras, UAB „Skogran“ verslo plėtros vadybininkas miškininkystei
Miškas visuomenei svarbus ir ekonomine, ir socialine prasme. Miško savininkams iškirtus mišką, privaloma jį atkurti per trejus metus. Tačiau galimybę sodinti mišką turi ne tik miškų savininkai. Mišką įveisti galima ir žemės ūkio paskirties žemėje, pasinaudojus Europos Sąjungos parama. Aptarsime paramos galimybes ir patarsime, kaip teisingai įveisti mišką.

Ką turite padaryti pirmiausia:
  1. Norintys įveisti mišką pasinaudoję ES parama, privalo žemės valdą įregistruoti LR žemės ūkio ir kaimo verslo registre. 
  2. Kreiptis į Nacionalinę žemės tarnybą (NŽT) prie ŽŪM ir gauti leidimą miškui įveisti (jei planuojama mišką veisti ne miškų ūkio paskirties žemėje).
  3. Jeigu žemė valdoma bendra, daline arba jungtine nuosavybės teise, reikalingas notaro patvirtintas bendraturčių sutikimas.
  4. Turėti parengtą ir su Valstybine miškų urėdija suderintą želdinimo ir žėlimo projektą. 
Mūsų partneriai
  • Text Hover
  • Text Hover
lt_LTLithuanian